Pomoc humanitarna dla dzieci na Ukrainie.

POMAGAMY DALEJ!! Od początku wojny wozimy pomoc humanitarną do Ukrainy. Do miejsc w których ta pomoc jest najbardziej potrzebna.

Kolejny wyjazd był z pomocą dla dzieci w klasztorze Sióstr Niepokalanek z Jazłowca. Na miejscu mnóstwo ludzi a zwłaszcza dzieci czekających na pomoc.

To wspaniałe że możemy pomagać a nie było by to możliwe bez pomocy wielu osób. Sebastian i Aldona Madej wspaniali ludzie i przyjaciele ogromne dzięki za pożyczenie auta!!

Kamila Pałycha i Tomasz Marlinski oraz Міша Циганюк dziękujemy że mogliśmy liczyć na waszą pomoc w dostarczeniu wszystkiego na miejsce w Ukrainie !!!!

Rozprza dla Ukrainy - wasze dary zajęły nam sporą powierzchnię tego auta, jesteście niesamowici.

Członkowie Stowarzyszenie EuroAktywni w ciągu kilku dni zorganizowali trampolinę, huśtawkę, środki czystości i inne zabawki do placu zabaw to coś niesamowitego !!!

Izabela Kwaśniak i Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy dziękuję za zabawki jesteście cudowni!

Dość długa i męcząca podróż ale warto!!

Kiedy wracasz i dostajesz tak wiele podziękowań i zdjęć z uśmiechniętymi dziećmi to z jednej strony czujesz radość że możesz pomóc a z drugiej strony serce pęka widząc jak muszą teraz żyć.

Ale właśnie dlatego musimy dalej to robić, dalej pomagać, łączyć siły w organizacji pomocy- byśmy mogli wsiąść w auto pełne potrzebnej pomocy by dać tym ludziom świadomość że pomimo zła jakie ich spotkało nie są sami i nie zostaną sami.

Dlatego dalej prosimy o wsparcie!!!

                                                               Michał Tokarski

                                                               Prezes Zarządu

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

 


Powrót do listy aktualności